MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Latest topics
» EOF - Empire of Fantasy
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

Bianca Rutherford ~ Kész I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin

..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Bianca Rutherford ~ Kész

Go down

Bianca Rutherford ~ Kész Empty Bianca Rutherford ~ Kész

Témanyitás by Bianca Rutherford on Pént. Aug. 24 2012, 22:35

Alapadatok

Teljes név: Bianca Rutherford
Becenév: Bianca,Bia
Születési hely, dátum: Velence,1882
Faj: Vámpír
Karakteralany: Deborah Ann Woll

Személyes adatok/Jellemzés

Külső: Mindig adok a külsőmre,a legutolsó divat szerint öltözködöm.Ruhatáramat leginkább a fekete,lila,kék,vörös és fehér színek jellemzik.A hajam hullámos,vörös tincsekben nyugszik a vállamon.Mindik sok sminket teszek fel,mert vámpír létemből adódóan,ugyebár,elég sápadt vagyok(valljuk be,ez nem lenne túl meggyőző a vacsijaim számára).Telt idomokkal,lettem megáldva,ami azért jó,mert így könnyebben tudok flörtölni velük,hogy atán megkóstolhassam őket Wink.Egyetlen hátrány,hogy csak azután jöhetek elő,miután bealkonyodott,mert ugye,nem szeretnék elégni.
Belső: Egyszer ilyen,egyszer olyan.De leginkább makacs,önfejű,és legtöbbször bunkó.Leginkább ezekkel a szavakkal tudnám leírni a modorom.Alapjáraton semmi bajom a természetfelettivel,bár a kollégáktól egy kicsit elhúzódtam az évek során,amire megvan a saját okom(bővebben az előtöriben).
Amit szeret: Szeretek a társaság középpontjában lenni,imádom,ha jól mgnéznek maguknak az emberek
Amit utál: Utálom,ha utálnak.
Párkapcsolat:A szíve mondhatni kőből van,de titkon arra vágyik,hogy valaki meglágyítsa.
Család, testvérek:-
Esetleges munka/tanulmányok: Másodéves voltam a gimiben,amikor vámpírrá váltam.A gimit azért még befejeztem,de nem tanultam tovább,mert hát hogy néznék ki a kb.28-29 éves főiskolások között??Ja,és megemlíteném,hogy nem dolgozom.Minek???Van elég pénzem!!

Előtörténet

1882-ben születtem,Velencében.Nem sokkal a születésem után apám elhagyott minket,mondván,ő fiút akart,és nem hajlandó felnevenli egy lányt(a szemétláda).Anyám újraházasodott,ennek köszönhetően nagyon gazdag családban nőttem fel.A lehető legjobb gyerekkorom volt,sok játszótársam volt,mivel valóságos palotában laktunk.A szüleim a legjobb iskolákba járattak.Általánosban végig kitűnő lettem,és gimi első két évében is,aztán vámpír lettem.De ezt egy kicsit később.A gimi első évében kitűnő lettem,majd 10.-ben végleg leromlott az átlagom.Hogy miért? Mert volt volt egy kegyetlen,gonosz LB-m,aki mellesleg vámpír.Amit én akkor még nem tudtam.Nemsokkal évzáró előtt történt: egy pénteki nap volt erre kimondottan emlékszem.Késő délután az LB-mel elmentünk egy bárba,ahol az itallapról bort rendeltünk(ja,meg ahogy én azt elképzeltem).Amikor kihozták,és megkóstoltam,keserű,fémes íze volt.
-Mi ez?- kérdezten meglepetten.-Közel sem olyan,mint a vörösbor íze.-
-Ez az a folyadék,amihez hozzá kel szoknod,ha életmódot akarsz váltani.Ez vér.- nevetett gúnyosan.
-Életmódot váltani?Szükségem van vérre?Miről beszél??-kérdeztem már nem meglepetten,hanem kétségbe esve.
-Olyan leszel mint én.-nevett még mindig.Ekkor villantak ki hegyes szemfogai,amik pár másodperc múlva átszakították a nyaki ütőeremet.Arra eszméltem fel,hogy a saját vérét akarja velem megitatni.Megittam,és végül elsötétült a világ.Az iskola udvarán ébredtem,az évzáró napján,ünneplőben(?).Ezek szerint idehozott,és még át is öltöztetett?Milyen kedves....Ahogy beálltunk a sorunkba,önkéntelenül is az előttem álló nyakára pillantottam.Hallottam a vére csörgedezését,a torkat pedig iszonyatosan kaparta a szárazság.Odahajoltam a nyakához,kezemmel hátrahajtottam a fejét,és odasúgtam neki: -Nyugi,nemfog fájni!- Egy pillantra Ashley felé pillantottam(így hívták az LB-met),aki bólintott,a következő pillanatban pedig az édes,bíbor nedű kibuggyant a kis seben.5 percen belül az egész iskola konkrétan vérfürdőben úszott.Ashley-re néztem.A szája és a kezei tiszta vér voltak.Akárcsak nekem.Fél évvel később Ashleyt egy vadász csapat kezdte üldözni,emmiat el kellet menekülnie,így fejezhette be a tanításomat.Mindennek már több mint 130 éve.Azóta is vándorlok,Keresem Ashley-t,és reménykedem,hogy nem ölték meg,és hogy valaholt megtalálom.
Bianca Rutherford
Bianca Rutherford

✘Hozzászólások száma : 1
✘Tartózkodási hely : Misery Ville -Külváros
✘Hobbi : van
✘Faj : Vámpír

Vissza az elejére Go down

Bianca Rutherford ~ Kész Empty Re: Bianca Rutherford ~ Kész

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston on Vas. Szept. 30 2012, 08:41

Kedves Bianca!
Nagyon tetszett az előtörténeted, így el is fogadtunk! (Bocsáss meg a késedelmekért, de azt hittem, írsz majd PM-et, ha elkészültél) Csupán annyi volna a dolgod, hogy a karakterlap minta alapján átírd, amit itt találsz: https://fantasy18.hungarianforum.net/t73-karakterlap-minta
Ezután avatart és nevet kell már csak foglalnod, én beteszlek a vámpírok csoportba, és kész is vagy:)!

you should scare of my smile Wink
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére