MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Mystic Sang Tere  - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Mystic Sang Tere

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mystic Sang Tere  - Page 2 Empty Re: Mystic Sang Tere

Témanyitás by Alejandro Rubio Vas. Jún. 19 2011, 12:03

Kérdezte, hogy miért éppen ebbe a városba jöttem, Én pedig természetesen válaszoltam is neki, és elmondtam, hogy az utazgatásaim során jártam erre, és megragadott a város. Nem csak a város vonzott, hanem annak a misztikus kisugárzása is. Mondtam neki, hogy a szüleim halála után már nem éreztem magam annyira otthon Spanyolországban, mint előtte. Ő meg mondta, hogy sajnálja, és hogy Ő is hasonlóan érez.
- Ne sajnáld. - mondtam neki, amikor megfogta a kezem. Meglepő volt ez az érintés, nem számítottam rá, így nem tudtam elfojtani, hogy össze ne rezzenjek tőle. Nem tudom mennyit vett észre az összerezzenésből, mert el is húzta a kezét az enyémtől.
Kérdeztem, hogy fázik-e, és hogy kéri-e a dzsekim, de már adtam is oda neki, mert láttam az arcán, hogy felesleges a kérdés, egyértelmű, hogy fázik.
- Én meleg vérű vagyok. - kacsintottam Rá játékosan, mivel mit ártott volna nekem a hideg? Legalább Ő belebújt a kabátomba, és remélhetőleg már kevésbé fázott, bár az Én kabátom sem volt egy hordozható radiátor, ha Én benne voltam, mielőtt másvalakire adtam.
Szólt valamit, amire odafigyeltem, majd már csak azt érezte, hogy átkarol, és a kabát alá bújtat, amiben Ő is, meg Én is elfértünk, bár igen-igen kikandikált alóla valamelyikünk könyöke, karja, válla, vagy oldala. Elölről takartam, ezzel is melegítve egy kicsit Carát.
Aztán mondta, hogy egész beszélgetésünkből kimaradt a legfontosabb rész. A barát, barátnő téma. Nem tett fel ezzel kapcsolatban egyetlen kérdést sem, gondolom azt várta, hogy Én mondjam el, mi is van a magánéletemben.
- Gondolod egy ilyen csodás lánnyal üldögélnék, ha lenne barátnőm? - kérdeztem, ezzel arra gondoltam, hogy vajon itt ülnék-e, ha lehetnék a barátnőmmel is.
- Na és Neked van barátod? - kérdeztem meg tőle, ha már úgy is ennél a témánál vagyunk.


A hozzászólást Alejandro Rubio összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22 2011, 00:50-kor.
Alejandro Rubio
Alejandro Rubio

✘Hozzászólások száma : 138

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang Tere  - Page 2 Empty Re: Mystic Sang Tere

Témanyitás by Cara Smith Vas. Jún. 19 2011, 19:36

Közelsége jól eső melegséggel öntött el. Az illata, szinte felpezsdített. Mélyen magamba zártam. Ahogy átöleltem, a bőre érintése teljesen megzavart. Majd a feltett kérdésre válaszolt. Elmosolyodtam a válaszán. Enyhén elpirultam, szerencsémre homály volt, így nem valószínű, hogy feltűnik neki. Bár mikor megszólaltam a hangomon hallani lehet.
- Én meg a csodás... Elég messze állunk egymástól.- nevettem fel. Mikor is vissza kérdezett. Kicsit megrezzentem, most mondjam azt, hogy Van, délelőtt ismertem meg, lefeküdtem vele és kiderült, hogy vámpír aki megharapott. Vagy, mondjam, hogy Nincs. De mi van akkor ha felbukkan Josh? Erre a kérdésre nincs helyes válasz.
Majd levettem a kabátot és elhúzódtam tőle, vissza adva a dzsekit, rá néztem. Mély levegőt vettem és bele kezdtem. Reméltem, hogy nem fog ribancnak tartani.
- Öhöm... hát az igazat megmondva. Nincs barátom, de délelőtt megismertem valakit. De nem sok reményt fűzök hozzá. Az a tipikus férfi.- mondtam, majd a nyakamat megfogtam, ha csak Josh-ra gondolok a harapás ugrik be.
- De kérlek ne érts félre. Én semmit nem akarok tőle. Neki meg csak egy kaland volt...- mondtam zavartan.
Fogalmam sem volt, hogy reagál. Bár szerintem, feláll és itt hagy. Amit nem csodálnék. De nem akartam hazudni se neki. Valami megfogott a férfiba, hogy hazudhassak neki.
Cara Smith
Cara Smith

✘Hozzászólások száma : 267

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.