MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Latest topics
» EOF - Empire of Fantasy
Vérpárducok. I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Vérpárducok. I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Vérpárducok. I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Vérpárducok. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Vérpárducok. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Vérpárducok. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Vérpárducok. I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Vérpárducok. I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Vérpárducok. I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

Vérpárducok. I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin

..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Vérpárducok.

Go down

Vérpárducok. Empty Vérpárducok.

Témanyitás by Jasmina Kiara Willow on Hétf. Május 23 2011, 02:17

Név: Stephenie Hatheway
Becenév: Steph, Stephie
Faj: Vérpárduc
Külső tulajdonságok: Hosszú, barna haj, barna szem, tökéletes bőr, mindig ad a külsejére, néha fiúsan öltözködik
Belső Tulajdonságok: magabiztos, szereti húzni a pasik agyát, akit megkedvel, azzal nagyon kedves és segítőkész, nehezen barátkozik., könnyű felidegesíteni
Előtörténet:
Steph az anyukájától örökölte azt, ami most. Vagyis, hogy vérpárduc. Az apjáról nem tudja, hogy kicsoda, mert ő egy egy éjszakás kaland eredménye. Anyja sohasem volt otthon. Ilyenkor vagy dolgozott, vagy elment szórakozni, de vele sosem foglalkozott. Aztán egy este az anyja nem jött haza. A rendőrség azt mondta, hogy állat támadás áldozata lett, de Steph tudja, hogy egy természet feletti lény áldozatává vált. Nem akarta, hogy elvigyék őt egy másik, ismeretlen családhoz, ezért elszökött Los Angelesből (itt élt eddig) ebbe a városba, hogy ki tudja deríteni, ki ölte meg az anyját, és bosszút állhasson. Anyja, halála előtt írt egy végrendeletet, melyben kikötötte, hogy minden tulajdona Steph-é, így tudott venni magának egy kisebb házat. Büszke arra, hogy vérpárduc, és gyakran változik át, amikor erdőben sétál.
Karakterképek:
Vérpárducok. Kristen-stewart
Vérpárducok. Kstew
Vérpárducok. Kristen_stewart53_jpg
Vérpárducok. Ex_kristen_stewart_allure
Jasmina Kiara Willow
Jasmina Kiara Willow
Vámpír
Vámpír

✘Hozzászólások száma : 168

Vissza az elejére Go down

Vérpárducok. Empty Re: Vérpárducok.

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston on Kedd Júl. 24 2012, 21:25

Név: Alex Dickens
Becenév: Alex,Lexy
Faj: Vérpárduc
Külső tulajdonságok: 172 cm magas vagyok,hajam hosszú,szőkésbarna,a szemem pedig kék színű. Mindig adok a külsőmre,és a legutolsó divat szerint öltözködöm.
Belső Tulajdonságok: Bátor,kalandvágyó vagyok,mindig feszegetem,hogy meddig mehetek el.Az emberekkel mindig kedves,barátságos,a természetfeletti lényekkel mindig elővigyázatos vagyok.
Előtörténet: A felmenőim csak részben voltak vérpárducok: A nagynéném és a nagybátyám,valamint az apám volt vérpárduc,anyám ember volt.Nem nézte jó szemmel,hogy apám sokszor van távol (a vadászatok miatt),mert mindig neki kellet rám vigyázni. 10 éves koromban ezt megelégelte,és otthagyott minket.Apám ekkor kezdte el a tanításomat,amely 17 éves koromban ért véget.Apám fél évvel később egy krónikus betegségben meghalt. Nagybátyámmap és nagynénémmelekkor költöztünk Mystic Sang-ba,mert ahol eddig laktunk már nem volt biztonságos.A költözés után sokszor elszöktem,ki az erdőbe,és átváltoztam,mert nagyon megviselt apám halála.
Mostanra már elfogadtam,hogy már nem lehet velem,így végre új életet kezdhettem Mystic Sang-ban.
Karakterképek: Vérpárducok. Balogh_edina4
Vérpárducok. 20110127legykepbe
Vérpárducok. Images?q=tbn:ANd9GcTmiqcigWo6f2FqVDzolAtIcdbpv_3qMNQ_FKxe5kbQ7BCD5DVC7OvovFA-
Vérpárducok. 38986
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére