MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Halandók, Emberek  I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Halandók, Emberek

2 posters

Go down

Halandók, Emberek  Empty Re: Halandók, Emberek

Témanyitás by Jasmina Kiara Willow Vas. Május 15 2011, 06:31

.....
Jasmina Kiara Willow
Jasmina Kiara Willow
Vámpír
Vámpír

✘Hozzászólások száma : 168

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Cara Smith

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston Csüt. Május 19 2011, 09:43

Név: Cara Smith
Becenév: Cara, Car
Faj: ember
Külső tulajdonság: 165 cm magas, szőke hosszú haj, Barna szemek
Belső: tulajdonság: Kedves, barátkozó. De ha veszélyben érzi magát kemény és durva. A barátokért mindent megtesz.
Előtörténet: Cara, 17 évesen elvesztette az apját, és az anya is elhagyta. 18 évesen egyedül él, egy hatalmas házban. Semmit nem sejt a misztikus világról. Az apja halála óta zárkozott és kerüli az embereket.Próbál vissza zökkeni, de a traumán még nem tette túl magát.Igyekszik, eltitlkolni az érzelmeit.


Halandók, Emberek  257476_www.kepfeltoltes.hu_ Halandók, Emberek  Beautiful_holly_valance-5085_www.kepfeltoltes.hu_ Halandók, Emberek  Holly_valance_portrait-6640_www.kepfeltoltes.hu_ Halandók, Emberek  Holly-valance-prison-break-end-of-season-screening-party-1S29Rz_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Sharmila Rashida Weston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 21 2011, 08:55-kor.
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Nicole Burke

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston Szomb. Május 21 2011, 08:54

Név: Nicole Burke
Becenév: Nicki, Nic, N
Faj: ember
Külső: Modell testalkatú, 170 cm magas, barna hajú, barna szemű lány.
Belső:Divat őrült, a külsejére sokat adó lány. Rengeteg társasági eseményen megfordul, sok kapcsolata van. Alapjában véve vidám természetű. A munkájába mindent belead, próbálja a legtökéletesebben elvégezni.
Előtörténet:Nicole 1989. február 28-án született New York-ban. Édesapja egy Connecticuti ingatlanfejlesztő, édesanyja divattervezéssel foglalkozik - többek között ennek is köszönhető, hogy Nicole már kiskora óta divatbolond. Szülei már kiskora óta megadnak a lánynak mindent, amit csak megkíván. Két testvére van, egy öccse - aki 16 éves - és egy húga - aki 18 éves. A három testvér és szüleik egy hatalmas kertes házban laktak New York gazdag negyedében. Nicole elköltözött, miután befejezte a középiskolát.
Nicki nemrég töltötte be 22. évét. Kevés barátja van, mivel csak azokat fogadja bizalmába, akiket érdemesnek tart rá. Annál több az ismeretsége elit körökben. A misztikus dolgokról, az emberek között élő különleges lényekről mit sem sejt. Nem stílusa a vámpírimádat, vagy egyáltalán az, hogy bármilyen természetfeletti erőben higgyen.
Bár szüleitől elköltözött, de ez a távolság nem volt neki elég, így Mystic Sang-ba jött.

Halandók, Emberek  OliviapalermothecitykHalandók, Emberek  6a00d8341c630a53ef01116bHalandók, Emberek  OliviapalermothomaswhitHalandók, Emberek  Oliviatrustk
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Jamie Pieterse

Témanyitás by Jasmina Kiara Willow Csüt. Május 26 2011, 07:14

Név: Jamie Pieterse
Becenév: Jamie
Faj: ember
Külső: Nem éppen mondható magasnak, 165 cm-s leányzó. Hosszú barna haja körülbelül a háta közepéig ér. Barna hajához csokoládébarna szemek társulnak. Testalkata átlagos, de egy kicsit teltebb idomokkal rendelkezik, ami néha még jól is jöhet.
Belső: Nagyon kedves lány általában, de nem lehetetlen kihozni a sodrából. Szeret ábrándozni. Félénk típus. Ha valakit a szívébe zár, akkor az ott is marad, de ha valakit nem szeret, azt valószínűleg sose fogja kedvelni. Imád a barátaival lenni, de néha szüksége van egy kis magányra. Előfordul, hogy hangulatember. Imádja az állatokat és a barátait.
Előtörténet: 1991. május 22-én született egy eldugott kisvárosban. Egyszerű családja volt, szülők, két báty, nagyszülők, unokatestvérek. Átlagos színvonalon éltek. Anyját és apját elveszítette egy autóbalesetben, ezután testvéreivel élt. Miután kijárta a gimnáziumot és leérettségizett úgy döntött, hogy egyelőre nincs kedve tovább folytatni tanulmányait, ezért ideje nagy részét a barátaival töltötte. Szülővárosában már nem igazán tudott mit kezdeni magával, ezért gondolt egyet és az önálló élet mellett döntött. Sokat morfondírozott azon, hogy mi lenne a legcélszerűbb hely az új életének megkezdéséhez, mikor rátalált Mystic Sang-re. Nem is vesztegette tovább az idejét, a legfontosabb cuccait összepakolta és az irányt a város felé vette…
Karakterképek:
Halandók, Emberek  Jessica-Alba_2
Halandók, Emberek  Images?q=tbn:ANd9GcTIcf1QLp2aSRrwRvWuuwr_WYcsNeTbc-0y6CGSYFlfqZZnmQjUig&t=1
Halandók, Emberek  Jessica_Alba_Instyle_magazin_012
Halandók, Emberek  Images?q=tbn:ANd9GcQfSwJMC_WwckoxQ2Hj35SOeMnFCVnbCYq3Z-uH_EhVjyU3t8HP&t=1
Jasmina Kiara Willow
Jasmina Kiara Willow
Vámpír
Vámpír

✘Hozzászólások száma : 168

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Lilian Montgomery

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston Szomb. Május 28 2011, 03:16

Név: Lilian Montgomery
Becenév: Lily, Lil
Faj: ember

Külső tulajdonságok:
Magasságom 170,5 centiméter, súlyom nem publikus, de a lehető legelégedettebb vagyok az alakommal. A hajam színe eredetileg szőke volt, azután fogta magát és sötétszőke lett, azután én fogtam magamat és így ennek köszönhetően megint szőke vagyok. Beza, a legteljesebb mértékig az. Azt mondják, a legjobb dolog a természetesség. Hát nekem ebből a szempontból cseppet sem az, szeretek variálni a külsőmmel, úgy meg főleg hivatásomnak érzem ezt, hogy még egy kiadást sikerült összehozni ugyanilyen kinézettel. Apu, anyu, köszi, tényleg…
Plázamacska vagyok, ezt is aláírom, többet láthatsz magas sarkúban, kis táskával billegni, miniben, topban, mint mondjuk mackóban. De! ha valami esztelenségen töröm a fejemet, akkor engem meg sem ismersz. Akkor bakancs, terepnadrág, sok-sok por és sár és víz és csatak! Komolyan, ilyen is tudok lenni, bár ezen pillanataimban általában egyedül vagyok, vagy az oktatómmal. Jah, nincsen kis táska kutyám, nem szeretem a rózsaszínt, de a szép, élénk színek jöhetnek. Vörös, hm^^ Hergeljük a bikákat. Téényleg, lehet el is megyek egy bikafuttatásra…

Belső Tulajdonságok:
Lássuk csak, mit is mondhatnék magamról? Ne, ne aggódj, meg tudok birkózni ezzel a kérdéssel, az elmúlt tizenkilenc év alatt eléggé kiismertem magamat. Például tisztában vagyok azzal, hogy sokszor minden ok nélkül járatom a számat, akkor is, ha érzem, ez lenne az a pillanat, mikor inkább be kéne fognom. Olykor-olykor túlpörgök, le sem lehet lőni, amivel megint csak az idegesítő jelzőt sikerül magamra aggatnom, és ez sokak szemében negatívum. Tudom, mert az enyémben is. Még nem igazán nőttem ki a miért korszakomból, kíváncsiságom határtalan, ezért is éreztem azt, hogy menne nekem az újságírás, a riportok, az oknyomozás.
Hm, nem bírom a kötöttségeket, a felelősség és én két külön fogalom, amik csak néhanapján találkoznak és akkor is csak olyan témáknál, mint: beveszem az antibébit, ha nem akarok harmincéves korom előtt szaros pelenkát mosni, tejbepapit főzni és Bebe tévét nyomatni a nap huszonnégy órájában. Sőt, egyáltalán nem vágyom gyerekre, lásd a családom.
Nézzünk pozitívumokat is, oké? Kicsit unalmas folyton magamat ócsárolni, azt meghagyom a testvérkéimnek. Nem kenyerem az önvád.
Nyitott vagyok az újdonságokra, felvilágosult a gondolkodásmódom, aktív tagja vagyok a Meleg büszkeség nevű csoportnak, van kitűzőm, egy pólóm is rajta I love my gay daddy felirattal, bögre, táska, ami kell. Értem és szeretem is a poénokat, szeretek élni és egy olyan dolog sincs a világon, amit megbántam volna. Jó, akad, de ez most nem az anonim szeretethiányosok gyűlése. Mit fűzhetnék még ehhez hozzá?
„Fegyverem az adrenalin!” Kell… mindig több. Az adagot muszáj vagyok növelni, és minél veszélyesebb a vállalkozás, amibe belefogok, annál jobb.

Előtörténet:
Az egész teljesen szokásos módon kezdődött, azaz tökéletesen ártatlanul. Igazából, ha őszinte akarok lenni, utána sem fajultak el a dolgok, csak egy csomó olyan emlék és érzés bukott a felszínre, amiről azt hittem, hogy jó mélyre sikerült elásnom őket, úgy jó hét évvel ezelőtt. Nem szeretem beismerni az ilyesmit, de fatálisan tévedtem ezzel kapcsolatosan. Szóval, minden teljesen szokásos módon kezdődött…
Éppen a saláta, fehérje turmix kombóból álló ebédemet fogyasztottam a Mystic Sang-i lakásunk konyhájában, amikor megcsörrent a telefon és addig berregett, míg fel nem vettem azt. Több dolog átfutott az agyamon, míg vártam, hogy megszólaljanak a vonal végén, de, úgy vagyok vele senkit nem igazán érdekel az, miért nem a szobalány vette fel a telefont és hogy én ezért miért is fogom kirúgatni őt. Ha már egyszer azért fizeti az ember, akkor tegye a dolgát, nem? De térjünk vissza a telefonra. Ott álltam, támasztottam a konyhapultot, még bele is hallóztam, de sokáig csak monoton szuszogás ment.
-Öregem, nagyon ajánlom neked, hogy ne valami telefon perverz legyél, mert nincs időm addig beszélni hozzád, míg rá nem rántasz párszor a kis csökre, amit faroknak csúfolsz. - köszörültem meg a torkomat és úgy voltam vele, még két másodpercet kap az ürge, utána lecsapom a kagylót. Nem tudom, hogy komolyan a szavaim voltak rá hatással, vagy tényleg nem valami perverz volt, nem is nagyon érdekelt, a végén megszólalt.
-Miss M-Montgomery? - öreges, rekedt hang csendült fel a vonal végén, amire rá tudtam fogni a szörcsögést, biztos szíves az öreg, vagy a tüdejével van valami, vagy… bla bla, bla bla.
Mint utólag kiderült, az új terapeutám volt az, akit apa talált nekem a régi helyett, mert az elköltözött vidékre… nem is értem igazából az ilyen embereket, ahelyett, hogy örülnének, amiért itt élhetnek, mind visszavágyik Kukutyinfalvára. Már megint elkalandoztam a lényegtől, tehát az új terapeuta. Mosby-nak hívták, 65 éves volt és szeretett volna velem egy találkozót, már csak egymás megismerése végett, illetve mert időszerű volt a kezelésem is.

-Elnézést, amiért olyan gorombán viselkedtem magával a telefonban, de tudja milyen ez a város. - mosolyodtam el sajnálkozva, holott amint megláttam Mosby-t, a Harry Potter-es szemüvegével, az Einstein-t is megszégyenítő hajával, sikoltva rohantam volna ki az irodájából, ám szerencsére hét éve két meleggel élek egy társközösségben, akiknél jobb színészeket még nem hordott a hátán a Föld. Az öreg elnézően visszamosolygott rám, majd maga elé húzott egy aktát – elég vastag aktát o.O – rólam, a dolgaimról, amit eddig elmeséltem magamról, majd belemélyedt egy szűk tíz percre és hümmögetett közben, én pedig határozottan feszengeni kezdtem a fotelben és nagyon nem itt akartam lenni. Sokkal másabb érzés volt amikor még Deborah – a régi terapeutám – ült velem szemben és mint két jó ismerős csevegtünk, de itt, ezzel az idős pasassal szemben nem tudtam milyen szerepet kellene felvennem, hogy csak minimálisan sérüljek.
-Az apja… hét éve vált el az édesanyjától? - ez a kérdés rántott vissza a valóság talajára, így egyszerűen csak bólintani tudtam a férfinak, megerősítve ezzel a szavait. Ezután ismét hümmögött és olvasott, én meg a körmeimet kezdtem vizsgálgatni, noha tegnap voltam a manikűrösnél, aki tökéletes munkát végzett, hiába is kerestem volna hibát, csorbát.
-Mesélne nekem a családjáról? - nézett rám Mosby a szemüvege fölött, és hiába ráztam nemlegesen a fejemet, nem hagyta annyiban a dolgot, míg dalolni nem kezdtem.
-Diana és Michael Montgomery, ők a szüleim. Anya szülészorvos, apa… igazán nem tudom, hogy mivel foglalkozik, de rohadt jól csinálhatja, ha ki tudja fizetni a maga nem éppen olcsó órabérét. Én, szeretem mindkettejüket, csak nem bírtam azt az életminőséget, ami rám várt volna, ha anyával maradok, meg a többi testvéremmel. Heten vagyunk. Mint a gonoszak. - itt elakadtam, még a hideg is kirázott, ahogyan felszínre kúsztak a régi családi emlékeim, anya képe, a tesóimé, de legfőképpen Silveré, akit, ha akarnék sem tudnék elfelejteni. Ahhoz minimum az arcomat kéne letépnem.
-Folytassa, kérem. - hangzott fel a rekedt hang ismét, én pedig immár beleegyezően bólintottam a kérésre, észre sem véve azt, hogy már fecnikben áll előttem a széttépkedett papír zsebkendő, amit mindig előkészítenek. Kérte, hát folytattam.
-Mason, Missy, Danny, Brooke, Trent. Ők a testvéreim és… az égvilágon semmit sem tudok róluk, immáron hét éve. Danny, Brooke és Trent, azt hiszem, ők még iskolába járnak, de hogy Mason és Missy mit csinálnak, passz. Akkor sem tudtam, mikor még együtt éltem velük, tudja, ők apa előző házasságából vannak. Bizony, anyuékhoz húz a szívük, egyedül én vagyok ilyen, apja lánya. - vontam meg a vállaimat és ezzel ezt a témát le is akartam zárni, de a vén róka ennél jóval szemfülesebb volt, amiért piros pont neki, érti a szakmáját, viszont kapja be, mert nem, én nem voltam ilyen nosztalgiázó, amit letudtam, azt letudtam. A jelen problémái, azok más tészták, de ez?!
-Taylorral mi a helyzet? - próbáltam rettentően csúnyán nézni, de nem ment, ellenben letörtem, mint a bili füle. Megint csak a vállaimat kezdtem vonogatni, újabb zsepiért nyúltam, újra cafatoltam, és előjött a régi rossz szokásom, az ajakrágás. De jó…
-Taylorral mi a helyzet? - szegezte Mosby újra nekem a kérdést. Megköszörültem a torkomat, lejjebb csúsztam a fotelben és most én hümmentettem egyet, mert nem sok mindent tudtam kezdeni a kérdéssel. Taylor olyan pontja volt az életemnek, ami mindig kérdőjel marad, akkor is az volt, mikor még mi voltunk az elválaszthatatlan ikrek és higgyétek el, nem nagyon javította fel a távolság és az elmúlt évek a „Taylorral mi a helyzet?” kérdéskört.
-Ő az ikrem. De ne gondoljon olyan hülyeségekre, hogy a másik felem vagy az ellentétem, na jó, talán az ellentétem, viszont mi nem nyomulunk egy bandában. Nincsen közös ikerjelünk, meg beszédünk. Egy apa, egy anya és kifújt. - emeltem fel a kezeimet, mintegy megadóan, s ezzel egyszersmind jelezve azt, tényleg nem tudom jobban szavakba foglalni a gondolataimat a testvéremmel kapcsolatosan. Mosby vette a lapot, tovább ugrottunk a testvér témán, áttérve a jelenlegi életemre, amiről már könnyebben értekeztem.
-Jól vagyok, tényleg jól vagyok. Nem panaszkodhatom, mindent megkapok, amit kérek, apa szeret, Gary-vel is jól kijövök, apu élettársával. Rengeteg barátom van, az egyetem csak annyira okoz gondot, mint minden más embernek. Éneket tanulok. Jó, jó ez így nekem… - fene sem tudta, miért bizonytalanodott el a hangom a mondandóm végére, de megtörtént, Mosby pedig ráharapott és jöttek a további kérdések.
-Soha nem vágyott vissza az édesanyjához? - na bumm, és még egyszer bumm, meg egy kicsit rohadjon meg.
-Néha, talán. Csak az már nem az én világom és soha nem is lesz az. Nem tartozom közéjük. - tártam szét mosolyogva a karjaimat, mintha ez lett volna a világ legtermészetesebb dolga, mintha minden családban lenne ilyen. Nem voltam hajlandó belátni, amit műveltem az pusztán csak kifogások keresése volt arra, mit és miért nem teszek meg, holott - és ezt csak most vallom be nektek – ez az én szegénységi bizonyítványomat állította ki. Kövezzetek meg érte, de nem bírtam sosem ezt a Tucatjával olcsóbb paródiára hajazó családi életet. Túlságosan nagy vágyaim voltak és vannak ahhoz, hogy azon a szinten rekedjek meg. Túlságosan félek ahhoz, hogy dobjam a biztos jólétemet… ahhoz, hogy önfeláldozó mártírrá váljak. Nem, ezt rábízom a cuki kis Taylorra.
Ezzel ért véget a terápia, s azzal búcsúztunk, hogy jövő héten ugyanekkor, ugyanitt. Csókpuszi.

Az egész teljesen szokásos módon kezdődött, azaz tökéletesen ártatlanul. Igazából, ha őszinte akarok lenni, utána sem fajultak el a dolgok, csak egy csomó olyan emlék és érzés bukott a felszínre, amiről azt hittem, hogy jó mélyre sikerült elásnom őket, úgy jó hét évvel ezelőtt. Nem szeretem beismerni az ilyesmit, de fatálisan tévedtem ezzel kapcsolatosan. Szóval, minden teljesen szokásos módon kezdődött…
Hm, és elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy bevalljam neked, ez az egész terapeutás dolog hülyeség. Sosem volt szükségem pszichodokira, nem most fogom elkezdeni az agyturkálást. Igaz, valóban a lakásunk konyhájában üldögélek, s valóban salátát eszegetek, meg turmixot szürcsölök, de közben – ebben a pillanatban is – egy „fiktív” sztorin agyalok, ami az egyik egyetemi házi dogám alapja lesz. Kérdezheted, az énekhez mióta tartozik hozzá, hogy történeteket találj ki? Nem, akárhogyan is keresed a választ, nem fogsz rájönni, nincs vele összefüggésben. Nem is éneket tanulok – csupán hobbi – hanem ha minden jól megy, a végén a diplomámon az újságíró szócska lesz olvasható. Remélem nem untattalak és nem lomboztalak le ezzel a hírrel, mert igencsak fájna, ha ez így lenne. Na de, most elkezdett csörögni a telefon és… Pápá.

Karakterképek:


Halandók, Emberek  Candice-accola-45-236x300

Halandók, Emberek  600full-candice-accola

Halandók, Emberek  Candice-accola-0407

Halandók, Emberek  Kr05
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Diana McCarthy

Témanyitás by Jasmina Kiara Willow Hétf. Május 30 2011, 21:52

Név: Diana McCarthy
Becenév: Dina
Faj: Ember
Külső: Hosszú, barna, göndör haj, barna szem. Vékony testalkat. Magassága 172 cm.
Belső: Elég visszahúzódó típus, viszont ha megnyílik nagyon barátságos. Eléggé kíváncsi, néha kicsit gyerekes, ami sokszor bajba sodorja. Nagyon tud szeretni, de ha megbántják, nehezen lehet visszanyerni a bizalmát. Szereti az extrém sportokat.
Előtörténet: 1988-ban született Írországban. Édesanyja születésekor meghalt, ami kihatott az érzéseire. Édesapjával és bátyjával élt. A család elég kalandvágyó típus volt, ezért sokat utazgattak, és sok helyet megismertek. Édesapjuk halála után, bátyja visszatért Írországban, Dina pedig továbbutazgatott, míg rá nem talált Mystic Sang-re. Felkeltette az érdeklődését ez a hely, mert mindig is érdeklődött a misztikus történetek iránt. De ez nem is csoda, kíváncsi természete miatt.
[b]Karakterképek
:
Halandók, Emberek  Emmy-rossum-9_www.kepfeltoltes.hu_
Halandók, Emberek  Emmy-rossum-86_www.kepfeltoltes.hu_
Halandók, Emberek  Emmy-rossum_23312_0_www.kepfeltoltes.hu_
Halandók, Emberek  L0tyg2nzjx13iawzixwq
Jasmina Kiara Willow
Jasmina Kiara Willow
Vámpír
Vámpír

✘Hozzászólások száma : 168

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty James McCarthy

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston Csüt. Jún. 30 2011, 02:36

Név: James McCarthy
Becenév:Jake
Faj: Ember
Külső tulajdonság: Magas, normál testalkatú. Barna, rövid haj.
Belső tulajdonság: Elég óvatos típus, nehezen bízik az emberekben. Jó a megérzőképessége, és a megfigyelése. Nem szereti a mellébeszélést, de nagyon humoros is tud lenni. A húgát nagyon félti, jól kijönnek egymással.
Előtörténet: Dina McMarthy bátya akivel a költözése után tartja a kapcsolatot. Mielőtt apjuk meghalna visszamegy Írországba és ott él egy ideig. Húgával ellentétben ő sosem volt világjáró, nem szeretett folyton utazni. De mikor apjuk meghal, aggódni kezd a lány miatt, és úgy dönt elmegy hozzá, és vigyáz rá. Ne is sejti mennyi veszély vár rá.

Halandók, Emberek  1294849811-29
Halandók, Emberek  Jake_gyllenhaal
Halandók, Emberek  Jake_Gyllenhaal
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Halandók, Emberek  Empty Re: Halandók, Emberek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.