MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Alix háza   I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Alix háza   I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Alix háza   I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Alix háza   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Alix háza   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Alix háza   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Alix háza   I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Alix háza   I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Alix háza   I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Alix háza   I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Alix háza

5 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Alix háza   Empty Alix háza

Témanyitás by Sharmila Rashida Weston Kedd Jún. 14 2011, 02:06

[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Sharmila Rashida Weston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14 2011, 03:25-kor.
Sharmila Rashida Weston
Sharmila Rashida Weston
Admin - boszorkány
Admin - boszorkány

✘Hozzászólások száma : 47
✘Tartózkodási hely : Miseryville
✘Hobbi : kedveskedés (:
✘Titulus : fuckin' bitch
✘Faj : Boszorkány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Kedd Jún. 14 2011, 02:30

Megéreztem,hogy Alix is a környékre költözött ezért a teleportálásom az ő háza előtt ért véget. Hátamra csatolt kardommal,lassan felsétáltam a lépcsőn és megnyomtam a csengőt. Amíg arra vártam,hogy ajtót nyisson körbe néztem az utcán.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Kedd Jún. 14 2011, 02:39

Lassan sétálva érkeztem meg a házamhoz. A lépcsőn baktattam felfele mikor egy férfit pillantottam meg. Egy ideig néztem, majd leesett, honnan ismerem.
- Michael.- Szólatam meg pontosan a háta mögül. Láttam, hogy egy kardot visel a hátán.
- Megkérdezhetném, hogy minek jött ide? És ez a kard?- Néztem rá felvont szemöldökkel és karba fontam kezeimet a mellkasomon.
- Egyáltalán honnan tudta, hogy ez az én házam?- Próbáltam leplezni meglepődöttségemet.
A hát egy nagy telken található. Mindenfele üvegablakok és vas pillanthatóak meg. Szerettem az ilyen házakat. Kevés benne a sötét hely.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Kedd Jún. 14 2011, 02:42

Hirtelen Alix hangját hallottam meg a hátam mögül.
-Tudod megéreztem,hogy itt vagy a környéken és gondoltam körbe nézek. Ark angyalként megérzem,más angyalok kisugárzását és azt is hogy merre jártak. A kard pedig egyenlőre csak egy megelőző intézkedés. Tudod,hogy az Úr harcosa vagyok.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Dina McCarthy Kedd Jún. 14 2011, 03:12

Most érkeztem ide a városba és gondoltam körülnézek erre-arra. Nagyon szép idő volt sütött a nap. Vétek lenne otthon maradni, ha itt kinn annyi lehetőség van. Útközbe bementem a könyvtárba, vettem ki pár érdekes példányt. Éppen azokat nézegettem amikor fölnéztem, és egy gyönyörű házat pillantottam meg. Hatalmas üvegablakai csak úgy szikráztak a napfényben. Két ember beszélgetett a ház előtt. Egy nő és egy férfi.
Közben körbenéztem és észrevettem, hogy nem tudom merre is vagyok, annyira belefeledkeztem a könyvbe. Odamentem hozzájuk.
-Elnézést!-néztem rájuk bocsánatkérően.-Eltévedtem. Nem tudjátok megmondani merre találom a parkot?-onnét már simán hazatalálok.-Egyébként gyönyörű ez a ház!-mosolyogtam.
Dina McCarthy
Dina McCarthy

✘Hozzászólások száma : 75

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Amadeus Osborn Kedd Jún. 14 2011, 03:29

Rövid volt az út, s hamar megtaláltam a megfelelő környéket, még a műholdas navigáció segítségét sem kellett igénybe vennem. Befordultam a megfelelő utcába, majd egy fa alatt megálltam. A rendőröknek már nyoma sem volt, bár ennek most kifejezetten örültem. Távolabb három alakot láttam egy ház előtt, az egyiknél egy jókora kard volt. ~Te vagy az én emberem. Civilek nem rohangálnak csak úgy mindenféle óriás fegyverekkel a hátukon.~ Mielőtt kiszálltam volna, a kesztyű tartóból kivettem [You must be registered and logged in to see this link.], ellenőriztem a tárat, majd zakóm belső zsebébe rejtettem. Ezt az átalakított pisztolyt egy jakuza vezértől kaptam, akinek néhány hónapja segítettem leszámolni egy vámpír ellenfelével. Azóta sokszor segített, mert bár megölni nem tudta a vérszívót, de UV lámpája és nagy kalibere jó párszor visszatartotta a démoni lényeket addig, míg nyugodtan át tudtam változni. Most azonban nem éreztem a vérszopók bűzét, így reméltem, nem lesz szükségem csodás stukkeremre. Utoljára egy hamis rendőr igazolványt vettem magamhoz, majd kiszálltam. Határozott léptekkel mentem a társasághoz. Már messziről kiszúrtam egy csodaszép lányt. ~Mi a fene, erre felé csupa bombázó jár? ~ Barna haja és nagy barna szemei voltak, s összességében nagyon hasonlított megboldogult jegyesemhez. Csak persze valamivel fiatalabb volt.
Mikor odaértem hozzájuk, felmutattam az áll igazolványt, majd köszöntöttem őket.
-Jó napot! Harrigan hadnagy vagyok, és az itt történt gyilkossági ügyben nyomozok. Mondják csak, mit tudnak az esetről?
Örültem, hogy napszemüveg volt rajtam, mert így nem látták, hogy tekintetem néha - néha a barna szépségre siklik. ~Mintha csak őt látnám.~
Amadeus Osborn
Amadeus Osborn

✘Hozzászólások száma : 83
✘Születésnap : 1992. Jul. 28.
✘Kor : 31
✘Tartózkodási hely : Oroszlány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Kedd Jún. 14 2011, 03:36

Miközben Alix-al beszélgettem előbb egy lány, majd egy férfi csatlakozott hozzánk.
Mivel a férfi felől éreztem hogy valami nem stimmel vele,elkezdtem a gondolataiban kutatni.
Ahogy kerestem valami olyan dolgot amiről megtudhatom,hogy mik a szándékai, egy üvöltő farkast láttam a fejében. Hogy ne vegyék észre,hogy mit is csinálok lassan feléjük fordultam.
-Szép napot önnöknek. Engem Michael Summers-nek hívnak és itt lakok a másik utcában. A gyilkosságról nem tudok semmit.-válaszoltam a Harrigan hadnagyként bemutatkozó férfinek.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Kedd Jún. 14 2011, 04:05

Éppen beakartam menni mikor egy fiatal lány és egy férfi is csatlakozott hozzánk.
- Alix O'Flanagan.- Mutatkoztam be majd előhalásztam a lakáskulcsomat.
- Szerintem ezt ne itt az utcán beszéljük meg..- Néztem egy erőltetett mosollyal mindenkire, és beinvitáltam vendégeimet.
- Foglaljanak helyet. Kávét esetleg egy teát?- Kérdeztem és egy pillanatra elgondolkodtam Michael válaszán. Zavart, hogy ide jött, és az is, hogy tudta, hogy itt lakom. És a hadnagyban is volt valami, ami...ami nem tetszett, de hogy mi azt pontosan nem tudtam. Úgy éreztem, hogy ő sem teljesen csak ember....
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Dina McCarthy Kedd Jún. 14 2011, 04:33

Éppen, hogy csak egy pillanatra csatlakoztam hozzájuk, amikor egy másik férfi is odajött hozzánk. Nem láttam túlságosan mert épp a szemembe vakított a napfény, de amikor odaért, akkor vettem csak észre milyen magas. Napszemüveg volt volt rajta és, igen helyes volt. A magabiztosság csak úgy sugárzott belőle. Harrigan hadnagyként mutatkozott be, és érdeklődni kezdett a gyilkosságokról. Ez érdekes. Talán így én is megtudhatok valamit.
Közben a többiek is bemutatkoztak. A másik fickót Michael Summers-nek hívták. Ő is nagyon kedvesnek tűnt. Itt lakott a közelben, de a gyilkosságokról nem tudott semmit.
A lány Alix O'Flanagan-ként mutatkozott be és övé volt a gyönyörű ház. Gyorsan beinvitált minket a házban, és leültünk a nappaliba.
- Én Dina McCarthy vagyok. Csak most költöztem a városba.-mosolyogtam. Nem hittem volna hogy ez a délután ilyen érdekesen alakul.
Dina McCarthy
Dina McCarthy

✘Hozzászólások száma : 75

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Amadeus Osborn Kedd Jún. 14 2011, 05:28

A szőke hölgy beinvitált minket. Bár nem így terveztem, muszáj volt bemennem, különösen a kardos fickó miatt, akit a keresés szempontjából a legérdekesebbnek találtam. ~Talán még segíthet is nekem ez az ürge. ~ Amint átléptem a küszöböt, illedelmesen levettem a napszemüveget, majd követtem a házigazdát. Sajnos így már nem tudtam lopva a Dina nevezetű hölgyre pillantani, ezért igyekeztem a Michaelként bemutatkozott, ám magamban csak Hegylakónak elkeresztelt férfira koncentrálni.
Udvariasan visszautasítottam a kínálást, majd Hegylakóra nézve megszólaltam.
-Itt lakik a környéken, és nem látott semmi gyanúsat? Ez különös. De bizonyára hallott az esetről. -Belső zsebemből óvatosan előhúztam az újságot, ügyelve, hogy Gyötrelem rejtve maradjon, majd a kardosnak nyújtottam. -Nem látott semmi különöset erre felé? Éjszaka mászkáló gyanús alakokat? Az utóbbi két kérdésem önökre is vonatkozik hölgyeim. -ezúttal nem kerülhettem el a barna hajú leány pillantását, s ha már ránéztem, egy finom mosolyt is megeresztettem, már amennyire képes voltam mosolyogni.
Amadeus Osborn
Amadeus Osborn

✘Hozzászólások száma : 83
✘Születésnap : 1992. Jul. 28.
✘Kor : 31
✘Tartózkodási hely : Oroszlány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Jún. 15 2011, 03:06

Miután Alix be invitált minket a lakásába és a másik lány is be mutatkozott, a Harrigan hadnagyként bemutatkozó férfi felém nyújtott egy újságot amit gyorsan át futottam.
Miután végeztem a férfira néztem.
- Hadnagy, legyen szíves elmesélni,hogy hol és pontosan milyen módon történtek a gyilkosságok.-kértem,majd le tettem a kardomat és leültem az egyik kanapéra.-Egyébként még csak két hete vagyok a városban.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 15 2011, 03:28

Felvont szemöldökkel néztem a kis társaságra.. A hadnagy kérdésekkel bombázott, amit utáltam, főleg, hogy valamiféle gyilkosságról volt szó, amiben persze érintett vagyok, de ezt nem akartam az orrukra kötni.
- Én se tudok róla sok mindent. Mindössze annyit, hogy valakit megöltek és hogy a rendőrség ismeretlen ember ellen emelt vádat. Állítólag brutális gyilkosság volt, de többen azt rebesgetik, hogy véletlen...bár nem hiszem, hogy valaki véletlenül így megöl valakit...- Húztam el a számat, ahogy visszaidéztem magam el a képeket...Egy pillanatra lehunytam a szemem, majd ismét kinyitottam és Michael-re néztem. Reméltem, hogy nem látta a képeket a fejemben...
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Dina McCarthy Szer. Jún. 15 2011, 03:42

A hadnagy elővett egy újságot a kabátja zsebéből és átnyújtottam Michaelnek. Közben kérdésekkel bombázott minket. Ahogy figyeltem a kis társaság arcát, és reakcióit, rögtön tudtam hogy valami nagyon sántít. De nem tudtam micsoda.
Michael és Alix se látott semmi, igaz Michael csak két hete jött a városba. Ez is nagyon érdekes.
-Én sem láttam semmi. Csak pár napja érkeztetem a városba. Még a környéket se ismerem.
Viszont úgy halottam nem ez volt az első eset, ami itt történt.-reméltem nem tűnik a hangomból semmilyen célzás, vagy éppen gyanú. De ha erről nem is talán, a többiről tudnak, hisz ez engem is felettébb érdekelne. Közbe lopva a hadnagyra pillantottam.
Dina McCarthy
Dina McCarthy

✘Hozzászólások száma : 75

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Amadeus Osborn Szer. Jún. 15 2011, 03:57

~Jellemző, senki semmit nem tud, nem láttak semmi gyanúsat.~ Hátradőltem és jobb lábamat a balra fektettem. --Mr. Summers, -fordultam először Hegylakóhoz. - Sajnos részleteket nem árulhatok el, nyilván megérti, így csak annyit mondhatok, amennyit a média is leközölt. Tegnap reggel hat óra tizenegy perckor egy holttestet találtak a járókelők. A halottkém megállapította, hogy az éjszaka folyamán ölték meg, hajnali kettő és három óra között. A szokatlan, ami miatt engem is ide küldtek, hogy az áldozatnak az összes vérét lecsapolták. Szinte egy csepp vért sem találtunk. -az időpont meg a halottkém valójában kamu volt, mivel fogalmam sem volt arról, hogy mikor vagy hogy találták meg a hullát, de mivel úgy tűnt ők sem tudják, nyugodtan hazudhattam.
A szőke ciklon szintén csak annyit tudott, mint én, s a barna szépség, Dina sem látott semmit. Vele kapcsolatban az volt az érdekes, hogy ő is csak a napokban érkezett. ~Érdekes, mindenki új ebben a városban? Hm.. még ha igazat is mondanak, elég gyanús, hogy hirtelen kapásból két új lakos is erre felé mászkál. ~
-Érdekes... -szóltam félig morfondírozó, félig gyanakvó hangon. -Ha nem vagyok tolakodó, szabad tudnom a gyülekezés okát? Én értelemszerűen nyomozás céljából vagyok itt. Na és önök? Láthatóan nem ismerik egymást.
Amadeus Osborn
Amadeus Osborn

✘Hozzászólások száma : 83
✘Születésnap : 1992. Jul. 28.
✘Kor : 31
✘Tartózkodási hely : Oroszlány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Jún. 15 2011, 04:18

-Mr Harrigan én azért vagyok itt,mert nem olyan régen találkoztam Alix O'Flannagan kisasszonnyal a parkban és mivel tudtam ,hogy lakik gondoltam újra meglátogatom.- válaszoltam a férfinak, majd lassan körbe néztem. A két lány kicsit meg volt szepenve a hadnagy beszédétől,de Alix-nak valami képek villantak fel a fejében. Gyorson gondolatban küldtem neki egy rövid üzenetet.
"Mit titkolsz Őrzö?
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 15 2011, 04:45

Egy pár perc csened után Michael hangja hallatszott agyam legmélyén. Egy pillanatra megijedtem, és próbáltam nem úgy ránézni, hogy a többiek észre vegyék.
~ Szállj ki a fejemből!!- Mordultam rá, majd erőltettem egy mosolyt és a falnak dőlve néztem tovább ki a fejemből. Egyáltalán nem tetszett, hogy Mich azt hazudta, hogy csak meglátogatni jött..
~ Adok én neked látogatást...~ Morfondíroztam..
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Dina McCarthy Csüt. Jún. 16 2011, 06:53

-Én se ismerem még őket. Csak most mutatkoztam be, meg eligazítást kértem.-válaszoltam őszintén.Közben Michael és Alix furcsa pillantást váltottak. ~Vajon ki mond igazat?~minden elég furcsa volt.
-És mondja kedves hadnagy, mióta dolgozik ezen az ügyön?-kíváncsiskodtam. -Talán vigyáznunk kell esténként?
Dina McCarthy
Dina McCarthy

✘Hozzászólások száma : 75

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Amadeus Osborn Csüt. Jún. 16 2011, 11:01

Ismét nem kaptam hasznos választ, igaz, Dina legalább mutatott némi talpraesettséget. Belevaló lánynak tűnt. ~Kár hogy nincs olyan nagy kardja mint Hegylakónak. ~
-Korábban is történtek hasonló esetek, itt és más városokban is. -fordultam a lány felé. -A profil megegyezik, de nagyon alapos tettes, hisz ezidáig nem akadtunk a nyomára. -Valójában több tettes volt, és minden esetben statáriumot és önbíráskodást hirdetve végeztem is velük. Most is ez volt a szándékom.
-Igen, vigyázniuk kell esténként! Nagyon is! -szavaimat ismét a szépségnek címeztem, s ezúttal a lehető legkomolyabb igazat mondtam. -Nos ha nem tudnak semmit, akkor nem is zavarok tovább. Itt a névjegyem, ha bármit látnak, vagy eszükbe jutna hívjanak. -odanyújtottam egy kis kártyát a barna hajú hölgyikének, s rámosolyogtam. A név és a cím kamu volt, de a szám valódi.
-Hölgyeim, uram! -biccentettem, majd elindultam, de az ajtóban megtorpantam és visszafordultam. -Jaj majd' elfejetettem. Megtudhatnám minek az a hatalmas kard? -ezúttal Summers urat kérdeztem.
Amadeus Osborn
Amadeus Osborn

✘Hozzászólások száma : 83
✘Születésnap : 1992. Jul. 28.
✘Kor : 31
✘Tartózkodási hely : Oroszlány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Hétf. Jún. 20 2011, 22:26

Alix üzenetére elmosolyodtam,majd tovább figyeltem arra hogy mit mond a hadnagy. Amikor elmondott mindent elköszönt,majd elindult az ajtó felé. Mielőtt kiment volna vissza fordult és megkérdezte,hogy mire kell nekem a kard.
- Tudja hadnagy vannak dolgok amiket még nem szívesen mondanék el,mert lehet,hogy nem hinné el.-válaszoltam.- Lergyen elég annyi hogy e kard egy nagyon régi használati tárgya, ami már rég óta a birtokomban van. Ha többre is kiváncsi akkor elöször megkérnék mindenkit,hogy vegyen fel valami sötétített üvegű szemüveget.
Gondolatban küldtem Alix-nak egy üzenetet,hogy ne lepődjön meg,ha felveszem angyali alakomat.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Jún. 23 2011, 02:17

Elkerekedett szemekkel hallgattam a hadnagy és Michael beszélgetését.
~ Mich, nem fedheted fel..~ Kiabáltam neki a fejébe. Tudtam, hogy az Úr írtó dühös lenne, ha megtudnák, hogy mik vagyunk, sőt akár minket is bezárnának, hogy kísérleteket csináljanak rajtunk, és azt nagyon nem viselném jól...
- Michael, bizonyára úgy értette, hogy jobb elővigyázatosabbnak lenni, még a baj előtt...- Mosolyogtam a férfira és odaléptem Michael mellé.
- Nem szeretnénk, ha BÁRKINEK, BÁRMI BAJA ESNE.- Néztem Michael-re, nem túl feltűnően, majd a hadnagyra.
- Remélem a segítségére lettünk hadnagy úr. Jöjjön kikísérem..- Indultam előre, de út közben még Mich-re néztem.
~ Beszélnünk kell!!!~ Sikítottam a fejébe ismét hangosan.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Dina McCarthy Szomb. Jún. 25 2011, 01:22

A hadnagy több információval szolgált mint gondoltam volna. Adott egy névjegykártyát, így ha szükségem van rá biztos felhívom. Még hasznomra válhat. Már épp indulni készült mikor visszafordult, és Michaelt a kardjáról faggatta. Ez engem is érdekelt. Furcsa, hogy eddig nem vettem észre. Gyönyörű kard volt, és igen nagy. Nem is értettem minek hord magával egy ilyen tárgyat az ember, ha nem fél vagy nem használja. De ha használja is elég feltűnő darab.
Michael eléggé titokzatosan beszélt, de annyit megtudtunk hogy ez a kard már régóta a birtokában van, és hogy még sok mindet nem mondott el. Mi az amit titkol? És a lány?
Michael már majdnem mutatott volna valamit, de Alix gyorsan elhárított a problémát. Egy biztos. A titkot mindketten tudják, bármi is legyen az. De talán Michael könnyebb rávenném, hogy mondja el. Ezt az információt is elraktároztam magamba.
-Azt hiszem én is megyek.-pattantam fel a kanapéról.-Nagyon szép a házad Alix.-mosolyogtam rá. -És örülök, hogy megismerhettelek titeket. Én is nemrég költöztem ide a városba, és remélem még összefutunk. Hadnagy.-köszöntem.


A hozzászólást Dina McCarthy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 25 2011, 08:51-kor.
Dina McCarthy
Dina McCarthy

✘Hozzászólások száma : 75

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Amadeus Osborn Szomb. Jún. 25 2011, 04:51

Hegylakó mutatni akart volna valamit, de a szőke ciklon közbe lépett, s kikísért. A szépséges Dina is távozni készülődött. Nagyon nem stimmelt valami a vendéglátókkal, de nem akartam akadékoskodni. Nem voltam igazi nyomozó, ráadásul szerettem volna hazakísérni a barna hajú gyönyört, nehogy valami furmányos vérszopó fényes nappal lepje meg.
Elköszöntem mindenkitől, majd az ajtóban megvártam a lányt. Amint hallótávolságon kívülre kerültünk, megszólaltam.
-Kettőnk közt szólva valami nem stimmel velük. Ön is így látja?
Amadeus Osborn
Amadeus Osborn

✘Hozzászólások száma : 83
✘Születésnap : 1992. Jul. 28.
✘Kor : 31
✘Tartózkodási hely : Oroszlány

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Kedd Jún. 28 2011, 03:29

Miután Dina és hadnagy elindultak az ajtó felé elköszöntem tőlük, majd mi amikor becsukódott az ajtó Alix-ra néztem.
-Mi a baj Alix?-kérdeztem.- Mit akarsz mondani nekem?
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 29 2011, 02:42

A hadnagyra pillantott, majd némi gondolkodás után válaszoltam.
- Én nem látok semmit hadnagy úr.- Mosolyogtam.
- De ha észreveszek valami furcsát, azonnal értesítem.- Mondtam és megvártam míg mind a ketten távoznak. Lassan besétáltam Michael-hez és megálltam előtte. Kérdésére egy jól irányzott pofonnal válaszoltam.
- Ha még egyszer azt meri hazudni, hogy ismer, nem ússza meg ennyivel. És hogy gondolta, hogy felfedi mivoltunkat?- Kiabáltam idegesen és álltam a tekintetét.
- Van róla fogalma mit csinálnának velünk, ha megtudnák, hogy Angyalok vagyunk, méghozzá őrzők?- Kérdeztem egyre idegesebben., aztán hirtelen mintha fejbe csaptak volna egy vázával. Térdre rogytam. Képek milliói özönlöttek a fejembe..
- Neeeeeee....- Sikítottam magas hangon..
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Jún. 29 2011, 02:59

Alix pofonja és felelősségre vonó hangja készületlenül ért,de mire reagálhattam volna, láttam hogy térdre rogy és sikítva fogja a fejét.
-Mi a baj Alix? Enged,hogy segítsek.-térdelek mellé és várom,hogy engedélyt adjon arra,hogy belépjek a fejébe.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 29 2011, 03:13

Képek száza cikázott a fejemben. Meghalt, Lucy halott. Egy vonat elé ugrott. Minden tiszta vér. Emberek sikítoznak.Ilyen és ehhez hasonló képek üvöltöttek a fejemben. Lassan oldalra borultam és úgy próbáltam elviselni a kínt, ami belülről kezdett felemészteni.
- Nem tudsz segíteni..- Néztem Mich-re és hagytam, hogy a képek átvegyék felettem az irányítást.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Jún. 29 2011, 03:18

Alix válaszán meglepődtem,de nem foglalkoztam vele.
-Te nem tudod mire is vagyok képes Őrző.-válaszoltam.-Tudod,az Úr első parancsnoka ként olyan dolgokra is képes vagyok amire te nem biztos. Enged,hogy segitsek.
Mielőtt még válasz kaphattam volna, levettem a kardomat a hátamról és Alix kezei közé erőltettem a markolatot.
-Koncentrálj és hagyd,hogy a kard segítsen rajtad. A fegyver az én lelkem egy darabja és az erőm fókusza. Megtisztítja a gondolataidat és segít megnyugodni.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 29 2011, 03:24

Egy ideig megfogtam a kardot...de nem akartam, hogy lássa...nem akartam, hogy sajnáljon, vagy hogy segítsen.
- Nem kell..- Szólok rá. A fájdalom lassan csillapodott én pedig néhány perc után felálltam.
- Most mennem kell....látnom kell Őt..még egyszer s utoljára..- Motyogtam és angyali alakomra váltottam.

Angyali alakom

[You must be registered and logged in to see this image.]
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Jún. 29 2011, 03:26

Miután Alix át alakult és eltünt. én sem akartam a lakásában maradni ezért a kardom visszacsatolása után a gondolataim erejével vissza tértem a saját házamba.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Jún. 29 2011, 03:32

A kanapé mellett értem vissza. Azonnal rávetettem magamat, és zokogni kezdtem.
- Nem lehet...miért? Miért csinálod ezt velem..? Néztem fel a plafonra, hát ha kapok egy jelet vagy egy választ a kérdésemre. Most végkép nem akartam egyedül lenni, de nem volt kedvem társalogni senkivel.
- Szedd össze magad Alexandra..- Szóltam magamra és emberi alakomra váltottam vissza.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.