MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Burke lakás I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Burke lakás I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Burke lakás I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Burke lakás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Burke lakás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Burke lakás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Burke lakás I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Burke lakás I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Burke lakás I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Burke lakás I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Burke lakás

Go down

Burke lakás Empty Burke lakás

Témanyitás by Nicole Burke Szomb. Május 21 2011, 20:01

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nicole Burke
Nicole Burke

✘Hozzászólások száma : 8

Vissza az elejére Go down

Burke lakás Empty Re: Burke lakás

Témanyitás by Nicole Burke Hétf. Május 23 2011, 04:11

Élveztem az életet New Yorkban, és azt is, hogy 22 éves fejjel már nem kell a szüleimmel és a kisebb testvéreimmel laknom, de egy fél városnyi távolság nem elég. Az ember sokkal szabadabbnak érzi magát, ha több ezer kilométer választja el az otthonától. Anyáéknak bejelentettem, hogy elköltözöm, és mint rendes szülők nem is ellenkeztek, csak a szokásos jó tanácsokat adták. Vigyázzak magamra, ha bármi baj van telefonáljak, és még sorolhatnám.
Drága unokaöcsém társaságában összepakoltam a ruháim, amik - a bútorokkal ellentétben - még kerültek át az új házba. Nem repülővel utaztam, mivel ki nem állhatom a tömeget, és a sok ízléstelen embert, akik a repülővel utaznak. Sokkal nagyobb előnyben részesítem a kocsit, ami nekem is volt, így bepakoltam a három bőröndömet, majd a családomtól való elköszönés után elindultam. Kétségtelenül imádom a divatot, és mondhatjuk, hogy lenézem azokat, akik nem értenek hozzá.
A lakást legkedvesebb nagynéném rendezte be, aki elismert lakberendező. Az egész lakás gyönyörű volt, s minden darab illett hozzám, az én stílusom volt az egész ház. Lassacskán megérkeztem. Beálltam a garázsba, majd csomagjaimmal együtt az ajtóhoz mentem, s elővettem a kulcsomat, majd birtokba vegyem a házat. Az autóút nem fárasztott el, régi munkámnak köszönhetően az ilyesmit már megszoktam. Először is körülnéztem, kinéztem a hátsókertbe, a medencéhez, majd körbejártam a házat, hogy egy kicsit szokjam az elrendezését. Aztán felmentem az emeletre, hogy a tágas hálószobában kipakoljam a három bőröndnyi ruhámat - és még így is csak a felét hoztam el.
Miután ezzel végeztem, és a ruhák a szekrényben lógtak, átöltöztem. A stílusérzékemmel sem volt baj, és ezt már mások is mondták nekem. Imádom a ruhákat, a divatot, az öltözködést, a sminket, egyszóval minden nőies dolgot. Miközben a házam felé autóztam, láttam, hogy a városnak tengerpartja is van, amit jobban is meg akartam nézni magamnak, ezért előkerestem az egyedi tervezésű fürdőruhám, majd ismét a kocsimat vettem használatba, hogy a kiautózzam a tengerpartra, és elfoglaljam magam. Ha szerencsém van, még találkozhatok valaki olyannak is, akivel szóba állnék.
Nicole Burke
Nicole Burke

✘Hozzászólások száma : 8

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.