MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Mystic Sang tengerpartja - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Mystic Sang tengerpartja

+2
Nicole Burke
Jasmina Kiara Willow
6 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:01

Elkezdett fázni én pedig átöleltem - Na ugye már nem fázol? - kérdeztem mosolyogva
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:05

Elpirultam.- Igen igy már jobb. Olyan jó illatod van.- Néztem fel rá nagy szemekkel.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:06

-Neked is Sky! - szagoltam meg nyakát mintha meg akartam volna harapni, de nem haraptam meg - Ne félj! -leheltem a nyakára
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Vendég Szer. Május 25 2011, 07:07

*Miközben beszélgetünk, többen is jönnek a partra, az egyik vámpír, a másik félvér. Hallom a gondolataikat. Ezek kicsit elterelik a figyelmem, de közben próbálok Nicole-ra koncentrálni.
-Inkább nem megyek be, már úsztam, kicsit kiázott a bőröm. - mondtam és a lábfejemre mutatottam. -Nem vagyok az a fajta cicababa, csak a bőröm érzékenyebb a kelleténél. - előztem meg a véleményeket, akár jók, akár rosszak lettek volna.
-Amúgy ha szeretnéd, miután megszáradtál a fürdés után, megmutatom neked a várost, vagy azt a részt amit ismerek. Van erre felé egy titkos barlang, meg egy vízesés is. - meséltem az ismert helyeimről.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:08

- Nem félek.-Biztattam.-Ez kimondottan jó érzés.- Nem tudom,lehet túlléptem egy határt ezért elakartam húzodni.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:10

-Hova akarsz te menni? - kérdeztem mosolyogva , és egy pici puszit nyomtam arcára -Ugye nem baj?
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:12

- Nem,nem baj.-Bújtam vissza.- Tudod,most olyan érzésem van mintha már ezer éve vel...vagyis ismernélek.- Nevettem.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:15

-Hát nem tudom de nekem most így megfelel ahogy vagyunk! - öleltelek kicsit jobban magamhoz majd pici puszikat adtam a szájára - Na és szüleid merre vannak?
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:19

Meglepöen finom ajkai vannak.- Nekem is.- De ez még szokatlan nekem. Ilyen hamar? Mivan ha csak kihasznál? Bár én kezdek többet érezni.De...ő? a szüleim...- Anyám meghalt.Apám hátt...ő lelépett. És rám csak a titok maradt.-Hajtottam le a fejem,nem akartam,hogy sírni lásson.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Nicole Burke Szer. Május 25 2011, 07:19

//Netty-nek//

Netty nem akart bejönni a vízbe, de ez engem nem akadályozott meg abban, hogy bemenjek a vízbe. Eleget úsztam ahhoz, hogy kellemesen elfáradjak, és amint ez az érzés eluralkodott rajtam, máris kifelé masíroztam a vízből. Éreztem, ahogy hajam a hátamra tapad, a bikini meg kiemeli a kiemelni valót. Visszaértem a takaróm mellé, és kecsesen le is dobtam magam rá, majd ismét kifeküdtem, hogy barnuljak valamicskét, és ne úgy nézzek ki, mint egy hulla.
- Hát, nem tudom. - mondtam, amikor Netty felvetette, hogy elmehetnénk valahova a városban. - Most kezdem érezni, hogy egy fél napig utaztam. Pihennem kéne. Nem lenne baj, ha máskor találkozunk? - kérdeztem tőle, mire azt mondta, hogy nem. Még gyorsan telefonszámot cseréltünk, hogy el tudjuk érni egymást, aztán felvettem a ruhámat, ami a vizes fürdőruha miatt még rám tapadt, és átlátszott, de nem zavart. Összeszedtem a cókmókom, majd elköszöntem Netty-től, és a kocsim felé indultam, hogy hazamenjek a vadonatúj lakásomba, és kipihenjem magam. (Nicki balra el)


A hozzászólást Nicole Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 25 2011, 07:40-kor.
Nicole Burke
Nicole Burke

✘Hozzászólások száma : 8

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:21

Éreztem hogy sír - Na ne sírj! - emeltem fel a fejét és letöröltem a könnyeket - Ha szükséged van valakire én itt vagyok! - mosolyogtam
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:24

- Köszönöm. És van barátnőd? Testvéred? -Szipogtam még egy kicsit de aztán már mosolyogtam.Bár ha lenne barátnője akkor nem puszilgatna de kitudja.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:26

-Nem nincs senkim! Egyedül élek bár a komornyikok ott vannak a házban! - mosolyogtam és belehajtottam a fejem a vállába kicsit pihenni
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:28

Nem tudom miért,de megnyugodtam.- Uhh..-Fújtam ki a levegőt.- És ... hány éves vagy? Igazából?
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:30

-Hát igazából is 20 éves! - mosolyogtam - Mivel csak 14 évesen lettem vámpír! - majd simogattam meg arcát
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Szer. Május 25 2011, 07:34

Lettél? Akkor megharaptak?- Kezdtem el nézni a nyakát.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Szer. Május 25 2011, 07:35

-Igen megharaptak! De már rég volt! - mosolygtam
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Vendég Csüt. Május 26 2011, 00:24

/Nicki-nek/

Már eléggé lebarnultam, én is indulásra készültem. Mikor Nicole bejelentette, hogy találkozzunk máskor, helyeseltem.
-Persze nekem, jó, még nem kezdődik a gimnázium, így bármikor jó. És ha keresnél, csak nézz be az erdőbe. Biztos ott megtalálsz. - mondtam mosolyogva, és ő elment. Én is összeszedelőzködtem. Megszáradtam így [You must be registered and logged in to see this link.] visszavéve, kezemben törölközővel visszaindultam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Csüt. Május 26 2011, 05:46

Nagyon jól éreztem magam Skyal , de hirtelen egy lányt láttam meg aki rosszul lett és érezni is lehetett hogy megsérült a vízben! - Drága Sky bocsáss meg egy kicsit! - adtam neki egy csókot és odasiettem - Jól vagy? - kérdeztem a szőke hajú lányt
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Vendég Csüt. Május 26 2011, 06:12

*Kár volt a vízbe mennem. szép beleléptem egy vizisünbe. Csak én lehetek ilyen ügyes. Kibicegtem a vízből, magam után apró vér cseppek. Leültem a törölközőre, mire felmértem a sebem, egy idegen fiú állt mellettem.
-Áhh túl élem. - mondtam halkan, még véletlenül sem néztem a szemébe, inkább a lábamat vizsgáltam.
-Amúgy Simonetta vagyok. - mutatkoztam be, persze nem segíthetnek nekem úgy, hogy nem tudják ki vagyok. - És te? - kérdeztem, de még mindig nem néztem rá. Még nem gondoltam semmit, pedig kutattam a gondolatait. De volt valami ami furcsa volt. Nem volt ember. Más volt. Ha vámpír lesz, akkor nagyon veszélyben vagyok, és talán elő kell vennem, a bátor énem. Ha már lenne olyanom.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Csüt. Május 26 2011, 06:17

-Szija! Én Edward vagyok! - mosolyogtam és, guggoltam le hozzá és megnéztem a sebet, majd valamivel bekötöttem a lábán a sebet - Na így már remélem jobb lesz! Hát mibe léptél te bele? Csak nem egy sünibe? - kérdeztem mosolyogva - Azokkal vigyázni kell! De a legjobban a medúzákkal kell vigyázni! - nevettem
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Vendég Csüt. Május 26 2011, 06:26

-Köszi a kötözést. Amúgy igen egy sün. - mondtam továbbra is félénken. Mikor meghallom a medúzákat, kicsit bátorodom.
-Áhh egy tündérnek nem számítanak a medúzák. - mondtam gyorsan, majd szám elé kapom a kezem.
~Simon, te is jól kikotyogtad. Ügyes vagy...~ szidtam magam gondolatba, hisz ilyeneket sohasem szoktam elmondani senkinek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Csüt. Május 26 2011, 06:30

-Szóval tündér vagy? - kérdeztem mosolyogva - Én vámpír vagyok! Örülök hogy találkoztunk! Na és mi járatban vagy erre?
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Vendég Csüt. Május 26 2011, 06:44

Akkor vámpír, remélem, ő nem fecsegi el, hogy tündér vagyok.
-Remélem nem kérsz a véremből, azért irtották a tündéreket, mert a vérükből meg lelhet erősödni. ár megtudjuk védeni magunkat, amilyen visszahúzódóak vagyunk, mondtam és nagy nehezen felálltam. Visszavettem a [You must be registered and logged in to see this link.], és egy [You must be registered and logged in to see this link.]Közben válaszoltam a kérdésekre.
-Csak pihenni jöttem a gimnázium előtt.
-Na és te, azzal a lánnyal vagy itt? - néztem a vörös hajú lány felé.Közben a szél erősödött, én kicsit lecsendesítettem, eléggé észrevehetően, hisz előbb még a ruhámat és a homokot fújta, most pedig alig fújdogál.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Csüt. Május 26 2011, 07:30

-Jajj dehogy! Nem akarlak én megölni vagy a véredet inni! Nem vagyok én olyan! -mondtam mosolyogva- Gimi előtt? Az jó! Igen én azzal a lánnyal vagyok! Látom lecsílapítottad a szelet! Nem lehetsz gyenge! Csak picit félénk vagy! - nevettem
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Pént. Május 27 2011, 06:15

Hagytam,hogy oda menjen.Addig lerajzoltam egy kagylót.Biztos csak barátok,nincs barátnője..de...ha nem mondta el ? * Sky felállt és elment mert becsapva érezte magát...¤
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Pént. Május 27 2011, 06:28

Ott álltam Netty mellett és láttam hogy Sky el akar menni majd utána kiáltottam - Hé Sky! Ne menj el! -szóltam neki úgy hogy meghallja és visszafordult
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Pént. Május 27 2011, 06:32

Nem akartam,hogy azt higgye bunkó vagyok ezért vártam. De mi a fenéért kelletett ez csinálnia..mégis csak tipikus pasi.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Edward.Menethil Pént. Május 27 2011, 06:37

-Sky gyere ide légyszíves! - szóltam neki kedvesen -
Edward.Menethil
Edward.Menethil

✘Hozzászólások száma : 104

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Hayley Sky Williams Pént. Május 27 2011, 06:40

Na abból nem lehet baj ha oda megyek..- Mondd.- Néztem rá.
Hayley Sky Williams
Hayley Sky Williams

✘Hozzászólások száma : 107
✘Születésnap : 1997. May. 29.
✘Kor : 26

Vissza az elejére Go down

Mystic Sang tengerpartja - Page 2 Empty Re: Mystic Sang tengerpartja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.