MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Alix háza   - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Alix háza

5 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 03:47

Amikor Alix testét megrázta az orgazmus első hulláma és a vállamba vájta körmeit,kicsit gyorsítottam az ütemen és még erősebben kezdtem harapdálni érzékeny melleit.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve átteleportáltam mind kettőnket egy torony tetejére. Lassan megpróbáltam felálni a tetőn,úgy hogy közben Alix-ot semm engedtem el. Amikor sikerült elrugaszkodtam és zuhanás közben kiengedtem a szárnyaimat.
-Gondolom levegőben még nem is csináltad?-mosolyogtam Alixra,majd folytattam vele a játékot.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 04:17

Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, mikor megjelentünk a torony tetején, hát még akkor, mikor esés közben éreztem, hogy bennem mozog.
- De, most csinálom.- Suttogtam vissza, majd szorosan hozzábújtam. Lassan izegtem-mozogtam rajta és ismét az orgazmus felé repültem.
- Mich...nem fogunk landolni a földön ugye?- Kérdeztem a fülébe suttogva, még mindig zuhanás közben.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 04:23

-Hát ha nem akarunk közszemérem sértést elkövetni akkor kénytelenek leszünk még egy kicsit lebegni a levegőben.-válaszoltam Alixnak,majd egy pillanatra összecsuktam a szárnyaimat és csak a kettőnk összehangolt mozgására figyeltem.
Lassan éreztem,hogy én is a csúcs felé sodródom ezért,megint kinyitottam a szárnyaimat és pár erőteljes csapás után, vissza repültem a torony tetejére.
Amikor földet értünk, lefeküdtem a földre és hagytam,hogy Alix mozgásának hatására teljesen kiürüljek. Amikor minden véget ért visszateleportáltam Alix lakásába, karomban szerelmem testével.
-Remélem te is annyira élvezted mint én.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 04:30

Éreztem, ahogy ő is a csúcsra jutott. A toronyba vissza érve az utolsó pici nyögést is kipréseltük egymásból, majd ismét az ágyban voltunk.
- Ez valami fantasztikus volt, Michael..- Válaszoltam neki, majd szenvedélyesen hosszú csókot leheltem ajkaira.
- Szeretlek.- Suttogtam. Igen. Már úgy éreztem, hogy itt az idő. Ez az egy szó, felért az egész életemmel. És amit Mich-től kaptam, sose fogom tudni elfelejteni.
- Remélem élvezted a kis kínzásomat.- Kacsintottam a férfira.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Vas. Júl. 17 2011, 01:36

Nagyon is szerelmem.-válaszoltam Alix-nak,majd a vállamra húztam a fejét.-Szeretnék a végtelenségig veled maradni ebben a helyzetben.
Éreztem,hogy a teljes extázis után, lassan másfelé is kezdenek csapongani a gondolataim és már teljesen Alix körül forog minden.
Néhány óra pihenés után,lassan felkeltem az ágyból és odasétáltam a földön fekvő tőrhöz. Lassan felemeltem és visszasétáltam vele az ágyhoz. Leültem a szélére ,Alixnak háttal és a csodálatos pengében kezdtem gyönyörködni.


A hozzászólást Michael összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 17 2011, 02:32-kor.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Vas. Júl. 17 2011, 01:47

Elmosolyodtam, majd mikor Mich felállt magam köré tekertem a takarómat és figyeltem, ahogy leül az ágyam szélére. Odacsúsztam hozzá, majd nyomtam egy puszit a vállára.
- Mindenhova magaddal viszed?- Kérdeztem és a hátát kezdtem simogatni. Éreztem izmait, amik érintésemtől megfeszültek.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Vas. Júl. 17 2011, 01:52

Alix a hátamat kezdte simogatni,majd feltett egy kérdést.
- Tudod,ez a tőr már sok-sok ideje a tulajdonomban van és van néhány különleges tulajdonsága. Lehet csak azért mert hozzám nőtt de olyan mintha a lelkem egy darabja is bele költözött volna. Az elmúlt 200 évben mindig hűen szolgált és minden bajból kihúzott. Most úgy érzem,hogy valaki másra kell,hogy vigyázzon. Szeretném ha elfogadnád tőlem és mindig magadnál tartanád.-emeltem fel a tekintettem a pengéről és megfordultam,hogy Alix szemeibe nézhessek.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Vas. Júl. 17 2011, 02:27

- Mich tudok vigyázni magamra.- Morogtam, és nyomtam egy puszit az arcára.
- Nem kell féltened, eddig is csak kisebb gondjaim voltak, ezek után is azok lesznek.- Mondtam határozottan, majd kikászálódtam az ágyból és megálltam előtte.
- Éh éhen halok. Mit szólnál, ha elmennénk bekapni valamit? Nincs kedvem főzőcskézni.- Néztem rá, majd csodálva figyeltem meztelen testét ahogy az ágyban ül.
~ Alix, nyugi ne nézz oda...~ Motyogtam magamnak, majd a szemébe néztem és vártam a reagálását.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Vas. Júl. 17 2011, 02:36

-Értem Alix. De én akor is szeretném,hogy elfogad,ha velem történik valami legyen ami emlékeztet rám.- válaszoltam,majd amikor megkérdezte,hogy nincs-e kedvem enni valamit, elmosolyodtam.
-Igazad van,menjünk el valamerre enni. Én is éhes vagyok.-válaszoltam.-De elötte haza kellene mennem felöltözni. Vagy menjek így ahogy vagyok?-mosolyodtam el.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Vas. Júl. 17 2011, 02:40

Elvettem tőle a tört, majd az üvegszekrényembe tettem.
- Ott mindig emlékeztetni fog.- Mosolyogtam rá, majd megcsókoltam. A kérdésére alaposan szemügyre vettem, úgy, hogy lássa ő is.
- Kizárt dolog, hogy bárki más is láthasson így rajtam kívül. Önző vagyok, gonosz és utálatos, ha rólad van szó.- Kacsintottam rá pajkosan, és végighúztam a mellkasán a kezemet egészen férfiasságáig.
- Ezt is csak nekem szabad.- Suttogtam a fülébe, miközben óvatosan ráfontam ujjaimat a pandáira és simogatni kezdtem.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Vas. Júl. 17 2011, 02:57

Amikor Alix keze rám fonódott,elöntötte agyamat a szenvedély,de próbáltam magam megfékezni.
-Én is szeretném folytatni a dolgokat és szívesen vissza bújnék veled az ágyba,de most enni megyünk.-mondtam,majd megcsókoltam ajakit és a következő pillanatban elteleportáltam haza.
Amint haza értem felöltöztem és visszateleportáltam Alix szobájába.
-mond csak kedves,te nem öltözöl fel? Vagy így kívánsz velem jönni?
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Hétf. Júl. 25 2011, 23:48

Mich egy pillanat alatt eltűnt, majd vissza is jött.
- Nem terveztem meztelenül flangálni a városban.- Mosolyogtam rá, majd gyorsan megcsókoltam és a szekrényemhez léptem. Elővettem pár tiszta ruhát, majd bele bújtam, és gyorsan felhúztam a cipőmet.
- Felőlem mehetünk.- Néztem fel rá, majd ismét egy gyors puszit nyomtam ajkaira.

// Mystic Sang Grill//
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 5 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.