MISERYVILLE-i éjszkakák - Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Üdv az oldalon!
Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! A fantasy18 egy fantáziavilágba visz el minket, aminek csak a képzeletünk szab határt! A történetedet te magad álmodod és írod meg. Ha kedvet kaptál a játékhoz, nézz körül a kanon karakterek között, vagy alkoss saját karaktert.
Chat
Staff

Fordulj nyugodtan hozzánk, bármiféle kérdésed van!

Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 01:58 by Vendég

» Lilith - karakterlap
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 17 2013, 07:24 by Tamás metser

» Bianca Rutherford ~ Kész
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 30 2012, 08:41 by Sharmila Rashida Weston

» Prison - éld az életed!
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30 2012, 14:26 by Vendég

» Vámpírnaplók szerepjáték
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23 2012, 11:28 by Sharmila Rashida Weston

» Saját hirdetésünk
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16 2012, 11:25 by Evilyn Monica Ripley

» Félvérek
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 01:11 by Evilyn Monica Ripley

» Világtörténet
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15 2012, 00:10 by Evilyn Monica Ripley

» Titulusfoglaló
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:18 by Admin

» Avatarfoglaló
Alix háza   - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14 2012, 09:17 by Admin


..avagy 1-2 kifejezetten keresett karakter..

Alix háza

5 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Hétf. Júl. 11 2011, 03:21

Kis idő múltán visszatértem Alix házába,de kedvesem már nem volt az ágyban. Viszont vízcsobogást halottam a fürdőszoba felől. Mivel most öltem meg egy vámpírt aki ártatlan embereket és más lényeket ölt,nem akartam Alix után menni,így megálltam a szoba közepén és vártam,hogy vissza jöjjön.Éreztem a kapcsolatunkon keresztül,hogy szomorú miattam,de nem tehettem mást,ha parancsot kapok mennem kell.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Hétf. Júl. 11 2011, 03:30

~Itt van, érzem..~ Állítottam le a zuhanyt gyorsan. Kiszálltam a kabinból, majd egy törölközőbe tekertem magamat és kinyitottam az ajtót. A szoba kellős közepén megpillantottam Mich-et.
- Miért jöttél vissza?- Kérdeztem kicsit ingerültebben, mint szerettem volna.
- Tudod mit? Nem is érdekel..- Válaszoltam saját kérdésemre s elindulta, lefele a lépcsőn...
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Hétf. Júl. 11 2011, 03:33

Amikor Alix megindult lefelé a lépcsön,utána kaptam és megfogtam a karját.
-Állj meg kérlek. Nem azért mentem el,mert nem akarok veled leni,de parancsot kaptam és nem állhattam ellen a hívásnak.-mondom gyorsan,majd elengedem a karját és várom,hogy mi történik.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Hétf. Júl. 11 2011, 03:42

Már léptem volna lefele, mikor Mich megragadta az egyik kezemet és visszarántott.
- Mich, nem kell a magyarázkodásod...- Néztem a szemébe hidegen.
- Csak szex volt és semmi más, igaz? Egy ugyan olyan kupa a szekrényeden, akit mutogathatsz, hogy igen őt is meghúztam?- Kiabáltam a szemébe. Mikor elengedte a kezemet hátrébb léptem.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Hétf. Júl. 11 2011, 03:48

- Nem már elmondtam,hogy te több vagy mint egy újabb trófea.-válaszoltam Alix vádaskodására, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve,haza teleportáltam és elhoztam egy tőrt otthonról amit még a xii. Században kovácsoltak és benne volt a lelkem egy darabja.
Amikor visszaértem Alix lakásába a tőrt Alix felé nyújtottam.
-Ha nem hiszel nekem ideje,hogy bebizonyítsam, hogy tévedsz.-mondtam,majd lassan előhúztam a tőrt a tokjából és végig húztam a csuklómon. Hála istennek a tőr éle még a régi volt,így rögtön felhasította a bőrömet.
-Mond,most mit fogsz tenni?-kérdeztem Alix-ot.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Hétf. Júl. 11 2011, 04:07

Figyeltem, hogy mit csinált, s mikor a tört végighúzta a csuklóján, és kibuggyant a vére elfogott a rosszullét..
- Michael, mit csinálsz?- Kérdeztem és lecsavartam magamról a törölközőt és a csuklójára tettem.
- Nem vagy normális, és ha vénát ért?- Kiabáltam idegességemben, majd leültettem az ágyamra.
- Várj egy picit...- Szóltam rá, majd a fürdőbe rohantam az elsősegélyládáért...
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Hétf. Júl. 11 2011, 04:11

Alix a karomra tekerte a törölközőjét,majd beszaladt a fürdőszobába.
Éreztem,hogy lassan összeforrnak a sebek a csuklómon,de azért csak ültem az ágyon tovább.
Amikor Alix visszajött,ránéztem.
-Ha nem hiszel nekem akkor jobb ha hagysz meghalni.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Hétf. Júl. 11 2011, 05:18

Mikor visszatértem nemsokára a szobámba Mich tekintete fogadott.
- Nem fogom hagyni, hogy meghalj.....- Néztem rá, majd letérdeltem elé és elvettem a kezéről a törölközőmet. Megdöbbenve néztem fel rá. A seb teljesen begyógyult. Egy dühös pillantást vetettem rá, majd felálltam és beléptem a fürdőbe. Magamra kaptam egy köpenyt és vissza sétáltam elé.
- Miért jöttél vissza?- Néztem rá kérdőn.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Júl. 13 2011, 23:41

-Azért jöttem vissza mert szeretlek és mert melletted minden annyira békés.-válaszoltam,majd felényújtottam a tőrt.-kérlek fogadd el tőlem ezt a tört,a lelkem egy része is bele van kovácsolva így mindig tudni fogod merre járok,és hogy mit csinálok.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Szer. Júl. 13 2011, 23:51

Végighallgattam a mondandóját, majd mikor a tört tartotta felém, egy ideig gondolkodtam, hogy mit is csináljak vele. Szemeibe néztem, majd egy könnyű mozdulattal kivertem a kezéből a tört, ami a padlón landolt nem messze tőlünk, s mit sem törődve mással beleültem az ölébe, és megcsókoltam. Lassan ízleltem ajkaimmal az övét.
- Ne hagyj így itt, soha többé..- Kértem szemeibe nézve, miután ajkaitól elszakadtam. Annyira jó érzés volt, mikor magához vont, ahogy éreztem a közelségét, az illatát..egészen megbabonázott..
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Szer. Júl. 13 2011, 23:57

Alix kiverte a kezemből a tört,majd az ölembe ült és megcsókolt.
-Nem hagylak el soha, azért mert más nő mellett jobban érzem magam. Most is az Úr parancsára kellett elmennem.-válaszoltam neki,majd én is megcsókoltam. Amikor szétváltak ajkaink,a szemébe néztem és lassan beszélni kezdtem.
-Mivel elötted nem kell megjátszanom magam, tudnod kell,hogy a vámpírok és a bünős emberek megbüntettése egyre nagyobb örömet okoz. Szeretném,ha mindig mellettem lennél és nem hagynád,hogy átesek a másik oldalra. Tudod,amikor már nem fogom tudni vissza fogni magam bukott angyallá fogok válni. A fekete szárnyak ennek az első jelei.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 00:04

Kétségbeesett arccal néztem Mich-re.
- Nem fogom hagyni, érted? Nem fogom hagyni, hogy bukott legyél.- Fogtam két kezem közé az arcát, majd úgy néztem a szemeibe.
- Nem hagyom, hogy ennyi év és szenvedés után elhagyjon az az ember, aki megtanított a jó dolgokra.- Motyogtam halkan, majd finoman ledöntöttem az ágyra és egy finom mozdulattal kihúztam a köntösöm övét.
- A tied vagyok, és az is szeretnék maradni..- Pillantottam rá, majd egy mozdulattal megszabadítottam a felsőjétől.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 14 2011, 00:09

Amikor Alix kioldja a köntöse övét és engem is megszabadít a felsőmtől, elönt az újabb vágy hullám.
-Mindig az enyém maradsz,ebbe senki nem akadályozhat meg.-válaszolom,majd a köntöse felé nyúlok és óvatosan elkezdem levenni róla.
-Remélem nem csak azért akarsz mellettem maradni, mert jó velem a szex.-mosolygok Alixra,miközben a melleit simogatom.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 00:38

Elmosolyodom Mich kérdésén.
- Ismerhetnél, hogy én csak olyan pasikkal állok szóba, akik jók az ágyban.- Motyogtam ajkai közé, majd tenyeremmel elindultam férfissága felé, ami egyre jobban és jobban életre kelt.
- Nézd a kis telhetetlen.- Mosolyogtam, majd ajkaimat a mellkasára csúsztattam. Elidőztem a mellbimbóin. Eleinte óvatosan, majd egyre vadabbul és vadabbul szívtam, szopogattam őket
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 14 2011, 00:43

Amikor Alix kezze a férfiasságom felé közelített,majdnem elveszítettem a józan eszemet. Persze amikor megéreztem ajkait a mellbimbómon,már nem tudtam magam visszafogni.
-Alix, teljesen megőrjítesz.- mondtam neki, majd óvatosan felálltam vele az ágyról, és úgy feküdtem vissza,hogy ő kerüljön alulra.
Most pedig én következek.-mosolyodtam el,majd én is a mellére vettetem magam. Éreztem,hogy bimbói teljesem megkeményednek és újabb kényeztetésért esdekelnek. Közben fél fülel halottam,hogy Alix egyre szaporábban veszi a levegőt.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 01:11

- Nem csak te vagy így vele..- Válaszoltam, majd mikor maga alá fektetett és rám vetette magát lélegzetem felgyorsult. Ajkai olyan forróak és nedvesek voltak, hogy mellbimbóim szinte fájtak ahogy kényeztette őket.
- Mich..- Búgtam a levegőbe, miközben próbáltam lehámozni róla az övét. Az nagy nehezen megadta magát, így gyorsan kigomboltam és nagy nehezen lehámoztam róla a nadrágot.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 14 2011, 01:21

Mikor Alix lehámozta rólam a nadrágomat,egy kicsit megemeltem a csipőm,hogy könnyebb dolga legyen.
-Ahoz képpest,hogy neked én vagyok az első elég hamar magadra találtál.-mondom Alixnak,majd feltámaszkodok a karjaimra és le fordulok róla.-Átadom neked az irányítást,tégy velem amit akarsz.
- Bűntess meg hisz rossz voltam.-nézzek rá kacagó szemekkel.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 01:34

Elmosolyodtam, mikor átengedte a terepet. Óvatosan fölé másztam, majd lefogtam a kezét a feje fölé.
- Ez nagy hiba volt picim..- Suttogtam a fülébe, majd a köntösöm övével mind a két kezét az ágytámlához kötöztem.
- Így ni..- Mosolyogtam, majd ajkaimmal elindultam lefelé a mellkasán, míg el nem értem a boxerjáig.
- Mr. Lelkes, nagyon türelmetlen.- Mosolyogtam Michael-re, és óvatosan lehámoztam róla az utolsó fölösleges ruhadarabot is, aztán lassan játszani kezdtem férfiasságával. Eleinte csak kézzel, majd később ajkaimmal is.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 14 2011, 01:42

Amikor lekötözi kezeimet és megszabadít a bokszeromtól, fellobban bennem a harag önmagam iránt amiért hagytam,hogy lekötözzön.
Amikor megérzem először kezei,majd ajkai játékát,minden haragom elmúlik és hagyom,hogy ő irányítsa együttlétünk minden pillanatát.
Lassan minden idegszálammal és érzékemmel csak Alix tetteire tudok figyelni.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 02:04

Érzem, hogy teste lassan megfeszül, majd érzem, hogy kilövellni készül, de egy mozdulattal megszorítom férfiasságát, így visszatartva az orgazmustól. Mikor láttam, hogy tényleg nem tud elmenni döbbenten néztem, mivel egy újságból olvastam ezt a technikát. Miután megbizonyosodtam róla, hogy sikeres volt az akció, felmásztam a mellkasára és megcsókoltam. Derekammal finoman körözni kezdtem férfiasságán.
- Hogy tetszett?- Vontam fel szemöldökeimet és vártam, hogy mit reagál. Kezeit még mindig kikötözve hagytam.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Csüt. Júl. 14 2011, 02:14

Nagyon tetszett.-válaszolom Alix-nak amikor véget ér a csókunk.- De valami még jobban tetszene.
Lassan elkezdem mozgatni a kezeimet és érzem,hogy a kötelek meglazulnak.
-Mond csak mi lesz a kiszabadulok és magam alá gyűrőm a kínzómat?-kérdezem Alix-ot egy ördögi mosoly kíséretében.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Csüt. Júl. 14 2011, 04:18

- Ilyet tennél velem?- Kérdeztem egy kacér mosollyal, majd figyeltem, ahogy meglazítja a kezét összekötő anyagot.
- Na mi az nagyfiú? Nem szereted ha ki vagy szolgáltatva?- Kacagtam fel jókedvűen, majd ajkaira apadtam, hogy ne legyen ilyen könnyű a dolga.
- Nagyon finom vagy..- Búgtam ajkaiba, majd kezemmel ismét szerszámára csúsztattam. Éreztem, hogy meleg és olyan kemény, mint a kőt.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 02:41

- Ha a kínzóm olyan gyönyörű mint te és legalább annyi fantáziával rendelkezik akkor igen.-akartam válaszolni,de csókja minden gondolatot kizárt az agyamból.
Éreztem,hogy keze a szerszámomon mozog, amitől egyre keményebb lettem.
-Eresz el,vagy inkább kinóz tovább.-üvöltöttem fel kéjjel és vággyal telt hangon.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 02:50

- Csak nyugalom, te is kínoztál engem.- Mosolyogtam gonosz vigyorral, majd kezem tevékenységét gyorsabbra vettem. Hallottam, hogy halkan felnyög a kezeim alatt. A tempóból vissza vettem, majd finoman simogattam tovább meredező férfiasságát.
- Azt akarom, hogy kifáradj, és hogy holnap egész nap aludj..- Suttogtam a fülébe, majd apró csókot leheltem a nyakára.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 02:54

-Miért jó neked,ha egész nap alszom?-kérdeztem Alix-tól,miközben éreztem,hogy tempója lelassul.
Érzem ajkai melegét a nyakamon,de mikor odakapom a fejem,hogy én is megcsókolhassam Alix már nincs ott.
-Elnézést,hogy kínoztalak,de te akartad,hogy bebizonyitsam,hogy mit vesztettél az évek alatt.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 03:15

- Mert akkor tudni fogom, hogy itt vagy velem.- Suttogtam vissza, majd ismét gyorsabban kezdtem rajta munkálkodni.
-Ez tény.- Mosolyogtam rá, majd ajkaira tapadtam és forró csókot leheltem méz édes ajkaira.
- De mindezek ellenére..Megkapod méltó büntetésed.- Búgtam ajkaiba, és szorosan hozzá simultam.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 03:19

-Ebben is igazad van.-válaszoltam,majd megéreztem,hogy megint gyorsít a tempón.
Lassan egy köd ereszkedett a szememre és már nem láttam mást csak Alix testét és rajtam munkálkodó kezét.
Amikor hozzám simult, éreztem,hogy az ő teste is egyre közelebb kerül ahhoz a ponthóz ahol már nincs megállás,csak a teljes beteljesülés.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 03:28

Éreztem, hogy ismét a csúcs közelében járt.
- Nem kapsz megkönnyebbülést, ne is álmodozz.- Engedtem el, majd lemásztam róla, és mellé feküdtem. Egyik ujjammal a mellkasát kezdtem cirógatni, ami egy kicsit nedves volt.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Michael Pént. Júl. 15 2011, 03:32

Amikor Alix lemászott rólam és a mellkasomat kezdte simogatni, a szenvedély hatására megfeszítettem a karizmaimat és kiszabadítottam a csuklóimat.
-Azt hiszem most én jövök.-mosolyodtam el, majd egy erőteljes lökéssel behatoltam Alix testébe.
Lassan kezdtem el benne mozogni,miközben a számmal a melleit kényeztettem.
Michael
Michael

✘Hozzászólások száma : 153
✘Születésnap : 1983. Jul. 31.
✘Kor : 40
✘Tartózkodási hely : Budapest
✘Hobbi : Fényképezés.

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Alix O'Flanagan Pént. Júl. 15 2011, 03:42

Mich egy gyors mozdulattal kiszabadította magát, majd egy erőteljes mozdulattal belém hatolt. Hangos sikoly szalad ki ajkaim közül.
- Mich, Istenem...- Fontam lábaimat szorosan a dereka köré. Imádtam, mikor kemény volt.
- Igen..oh ez az...Mich mindjárt...- Sikítoztam a levegőbe hangosan. Pár pillanat múlva éreztem, hogy testem megrázkódik és az orgazmus felülkerekedik rajtam.
- Michael..- Vájtam körmeimet a vállába, mikor még tovább folytatta.
Alix O'Flanagan
Alix O'Flanagan

✘Hozzászólások száma : 89
✘Tartózkodási hely : Mindig ott ahol kell

Vissza az elejére Go down

Alix háza   - Page 4 Empty Re: Alix háza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.